Rubrika:  SK Holice A                            719  čtenářů

Dolní Újezd - SK Holice 1 : 1 (1 : 1) 4 : 1 na pen

Branka: Černý

Sestava: Laksar - Řehák, Chvála, Semínko (46. Fotul, 57. Rožek), Řezníček - Kopřiva, Machatý, Jedlička, Velinský (88. Růžička) - Křtěn, Černý (90. Lát)

Zápas, který se hrál na těžkém terénu, skončil i přes výraznou územní převahu Holic šťastněji pro domácí a to hlavně díky řadě neproměněných šancí hostujících zejména ve 2. půli. Holice šly do vedení ve 29. minutě po pěkném rychlém protiútoku, na jehož konci byl Černý - 0:1. Hosté se z vedení dlouho neradovali. Domácí hned kontrolovali, když po standardní situaci vyrovnal Drahoš. Po změně stran byly Holice výrazně lepším
týmem, hrálo se prakticky na jednu branku. Dolní Újezd pak už jen spoléhal na brejky. Další góly diváci do konce zápasu neviděli, a to ani po tutovkách Černého, Řeháka a Rožka. V penaltové loterii dominovali domácí, když za hosty pokutový kop proměnil pouze Jedlička. Kopřiva, Řehák a Řezníček už brankovou síť domácích nerozvlnili. „Zápas odpovídal postavení obou týmů v tabulce. Domácí vsadili na bojovnost. Utkání rozhodly čtyři neproměněné tutovky. Výsledek zápasu beru jako ztrátu na venkovním hřišti,“ řekl trenér Holic Milan Šmarda.