Rubrika:  SK Holice A                            86  čtenářů

Heřmanův Městec - SK Holice 7 : 2 (7 : 1)

Branky: 6. Kopřiva, 54. Rožek.

Sestava: Pšenička - Lát, Fotul, Křtěn, Chvála - Machatý, Jedlička, Kopřiva (72. Prokop),
Rožek - Růžička, Laksar (46. Starý)

Na jednoznačném vítězství domácích měl největší podíl Netušil, který byl střelecky při chuti a dokázal hned pětkrát překonat hostujícího gólmana Pšeničku. Domácí navíc přidali v prvním poločase ještě další dvě trefy, o které se postarali Svoboda a Mach, a tak Holice zažily skutečně děsivou úvodní pětačtyřicetiminutovku. Nic na tom nezměnil ani fakt, že v 6. minutě skóroval hostující Kopřiva. To ještě nebylo tak zle, protože šlo o vyrovnávací gól na 1:1. Od 22. minuty ale hosté předvedli nevídaný kolaps, kdy si s nimi domácí dělali, co chtěli... Pět branek v síti Pšeničky je toho jasným důkazem. Po změně stran už se zápas prakticky jen dohrával. V 54. minutě pouze zmírnil debakl hostů Rožek. Zcela jistě to pro Holice bude utkání, na které budou chtít hodně rychle zapomenout…