– fotbal


 

Úvodní stránka » .

SK Holice, zapsaný spolek

Dukelská 42
534 01 Holice

Předseda: Bajer Petr
mob. 603 436 679

Místopředseda: Tocháček Daniel
mob. 721 264 279

Sekretář: Velinský David
mob. 602 475 040

Šéftrenér dospělých: Chlumecký Tomáš
mob. 603 155 880

Šéftrenér mládeže: Zirnsák Jan
mob. 603 171 075

E-mail:

sk.holice@seznam.cz, obchod.bajer@seznam.cz

Internet:

www.skholice.com

Rok založení:

1905 (soukromý kroužek fotbalistů) nebo 1906 (zahájení činnosti)

Hlavní sponzor:

Město Holice

Klubové barvy:

černá a bílá

Stadión:

městský stadión (kapacita: cca 5000)

Naše týmy:

2 družstva dospělých:
A mužstvo - krajský přebor; stará garda - přátelské zápasy a turnaje

7 družstev mládežnických:
dorost – krajský přebor, starší žáci - krajský přebor, mladší žáci – krajský přebor, elévové starší - krajská soutěž, elévové starší B - okresní přebor elévové mladší - krajská soutěž, přípravka - přátelské (halové) turnaje

Největší úspěchy:

3.nejvyšší soutěž: 1952-54 (1952: 2.místo, 1953: 3.místo), 1956, 1957/58, 1959/60, 1960/61, 1961/62 (celkem 8 ročníků), 4.kolo Českého poháru 1990/91 (prohra s prvoligovým SK Hradec Králové), postup do divize 2006-07 a 2011-12, postup do divize a vítězství v krajském poháru 2011-12 a 2014-15, vítězství v krajském přeboru 2015-16

Slavní odchovanci:

Josef „Pepa“ Vápeník, František Schejbal („Habán“), Václav Vicány ml., Václav Velinský ml., Roman Hendrych, Jan Filip (juniorský reprezentant ČR)

Aktuality


Turnaje
     21. 10. 2018 20:54   .  Petr


Tréninky A - týmu

úterý a pátek od 17:30 hod

     2. 04. 2018 20:21   .  Petr


     2. 04. 2018 20:17   .  Petr


Hlášení úrazů

Informace pro rodiče, trenéry

a vedoucí mládežnických týmů

naleznete zde .

Formuláře ke stažení.

Posudek bolestného

FAČR VZP

FAČR KOOP

     11. 05. 2016 9:13   .  Petr


P Tým Z V R P Score Body
1. Litomyšl 10 8 0 2 26:14 22
2. Luže 10 7 0 3 28:19 21
3. Lanškroun 10 8 0 2 13:5 21
4. Svitavy 10 7 0 3 17:15 20
5. Letohrad 10 5 0 5 21:12 18
6. Moravská Třebová 10 5 0 5 15:10 16
7. Česká Třebová 10 5 0 5 23:16 15
8. Moravany 10 6 0 4 17:21 15
9. Chrudim B 10 4 0 6 22:17 14
10. Hlinsko 10 4 0 6 14:11 14
11. Heřmanův Městec 10 5 0 5 10:17 14
12. Choceň 10 5 0 5 13:23 13
13. Holice 10 4 0 6 17:23 12
14. Žamberk 10 2 0 8 12:18 10
15. Třemošnice 10 3 0 7 11:24 8
16. Dolní Újezd 10 2 0 8 13:27 7