– fotbal


 

Úvodní stránka » .

Rubrika Mladší Elévové

Mladší Elévové

Krajská miniliga 10.kolo

čtenářů 19.04.2015 | Rubrika: Mladší Elévové   |  Vložil: Petr  |  celý článek

Tři zápasy, tři vítězství


Mladší Elévové

Krajská miniliga 9.kolo

čtenářů 11.04.2015 | Rubrika: Mladší Elévové   |  Vložil: Petr  |  celý článek

Na úvod tři vítězství


Mladší Elévové

Halový turnaj Vysoké Mýto

čtenářů 15.03.2015 | Rubrika: Mladší Elévové   |  Vložil: Petr  |  celý článek


Mladší Elévové

Halový turnaj ve Skutči

čtenářů 04.03.2015 | Rubrika: Mladší Elévové   |  Vložil: Petr  |  celý článek


Mladší Elévové

Nepovedený výkon

čtenářů 19.02.2015 | Rubrika: Mladší Elévové   |  Vložil: Petr  |  celý článek


Mladší Elévové

Ml. elévové neuspěli

čtenářů 02.02.2015 | Rubrika: Mladší Elévové   |  Vložil: Petr  |  celý článek


Mladší Elévové

Další turnaj ml. elévů

čtenářů 20.01.2015 | Rubrika: Mladší Elévové   |  Vložil: Petr  |  celý článek


Mladší Elévové

Halový turnaj Vysoké Mýto ml. elévů

čtenářů 19.01.2015 | Rubrika: Mladší Elévové   |  Vložil: Petr  |  celý článek


Mladší Elévové

Ml. elévové se představili doma

čtenářů 16.01.2015 | Rubrika: Mladší Elévové   |  Vložil: Petr  |  celý článek

Nepodařené vystoupení.


Mladší Elévové

Turnaj OFS Pardubice ml. elévů

čtenářů 16.01.2015 | Rubrika: Mladší Elévové   |  Vložil: Petr  |  celý článek

Špatný výkon.


Listování : 1 / 10 > >>

Aktuality


Halové turnaje

SK Holice

aktuální obsazení naleznate zde.

     12. 10. 2017 23:31   .  Petr


Trénink předpřípravky

Středa v 17:00 hod. Určeno

pro hráče ročník 2011 a ml.

     3. 09. 2017 21:09   .  Petr


Tréninky A-týmu

Úterý a pátek v 17:30 hod

     4. 05. 2017 21:17   .  Petr


Rozpis zápasů

všech týmů

SK Holice

naleznete zde.

     2. 03. 2017 22:26   .  Petr


P Tým Z V R P Score Body
1. Česká Třebová 10 8 0 2 19:11 23
2. Slatiňany 11 7 0 4 22:12 22
3. Holice 10 8 0 2 28:13 21
4. Moravská Třebová 11 8 0 3 12:8 21
5. Lanškroun 10 5 0 5 24:16 17
6. Hlinsko 10 6 0 4 21:18 17
7. Heřmanův Městec 10 6 0 4 19:18 17
8. Chrudim B 10 6 0 4 19:22 16
9. Choceň 10 4 0 6 14:16 14
10. Litomyšl 10 4 0 6 24:17 13
11. Moravany 10 4 0 6 9:17 13
12. Polička 10 3 0 7 12:19 11
13. Žamberk 10 3 0 7 9:16 11
14. Dobříkov 10 3 0 7 14:25 10
15. Třemošnice 10 3 0 7 12:18 9
16. Svitavy 10 3 0 7 11:23 8