– fotbal


 

Úvodní stránka » .

Rubrika Mladší Elévové

Mladší Elévové

Krajská miniliga 10.kolo

čtenářů 19.04.2015 | Rubrika: Mladší Elévové   |  Vložil: Petr  |  celý článek

Tři zápasy, tři vítězství


Mladší Elévové

Krajská miniliga 9.kolo

čtenářů 11.04.2015 | Rubrika: Mladší Elévové   |  Vložil: Petr  |  celý článek

Na úvod tři vítězství


Mladší Elévové

Halový turnaj Vysoké Mýto

čtenářů 15.03.2015 | Rubrika: Mladší Elévové   |  Vložil: Petr  |  celý článek


Mladší Elévové

Halový turnaj ve Skutči

čtenářů 04.03.2015 | Rubrika: Mladší Elévové   |  Vložil: Petr  |  celý článek


Mladší Elévové

Nepovedený výkon

čtenářů 19.02.2015 | Rubrika: Mladší Elévové   |  Vložil: Petr  |  celý článek


Mladší Elévové

Ml. elévové neuspěli

čtenářů 02.02.2015 | Rubrika: Mladší Elévové   |  Vložil: Petr  |  celý článek


Mladší Elévové

Další turnaj ml. elévů

čtenářů 20.01.2015 | Rubrika: Mladší Elévové   |  Vložil: Petr  |  celý článek


Mladší Elévové

Halový turnaj Vysoké Mýto ml. elévů

čtenářů 19.01.2015 | Rubrika: Mladší Elévové   |  Vložil: Petr  |  celý článek


Mladší Elévové

Ml. elévové se představili doma

čtenářů 16.01.2015 | Rubrika: Mladší Elévové   |  Vložil: Petr  |  celý článek

Nepodařené vystoupení.


Mladší Elévové

Turnaj OFS Pardubice ml. elévů

čtenářů 16.01.2015 | Rubrika: Mladší Elévové   |  Vložil: Petr  |  celý článek

Špatný výkon.


Listování : 1 / 10 > >>

Aktuality


Letní žákovské

turnaje SK Holice

Pozvánku na Memoriál Ládi Vojíře

naleznete zde .

Pozvánku na Junker cup

naleznete zde .

Aktuální obsazení naleznete zde .

     21. 10. 2018 20:54   .  Petr


Tréninky A - týmu

Úterý a pátek v 17:00 hod.

     2. 04. 2018 20:21   .  Petr


     2. 04. 2018 20:17   .  Petr


P Tým Z V R P Score Body
1. Lanškroun 22 19 0 3 49:15 50
2. Letohrad 22 15 0 7 50:21 46
3. Moravská Třebová 22 14 0 8 49:20 46
4. Litomyšl 22 15 0 7 49:35 43
5. Hlinsko 22 12 0 10 51:33 39
6. Svitavy 22 13 0 9 38:36 38
7. Chrudim B 22 12 0 10 61:37 37
8. Česká Třebová 22 12 0 10 40:33 35
9. Holice 22 11 0 11 39:41 33
10. Luže 22 10 0 12 44:52 30
11. Moravany 22 11 0 11 40:53 30
12. Heřmanův Městec 22 9 0 13 28:45 28
13. Choceň 22 10 0 12 27:46 27
14. Třemošnice 22 6 0 16 29:50 20
15. Dolní Újezd 22 4 0 18 24:57 14
16. Žamberk 22 3 0 19 18:62 12