– fotbal


 

Úvodní stránka » .

Rubrika Dorost B

Dorost B

Krajský přebor dorostu 20.kolo

čtenářů 07.04.2018 | Rubrika: Dorost B   |  Vložil: Petr  |  celý článek

SK Holice - Třemošnice 15 : 0 (5 : 0)


Dorost B

I.A třída dorostu 4.kolo

čtenářů 31.08.2015 | Rubrika: Dorost B   |  Vložil: Petr  |  celý článek

Sezemice/Holice - Miřetice 2 : 10 (2 : 4)


Dorost B

I.A třída dorostu 3.kolo

čtenářů 23.08.2015 | Rubrika: Dorost B   |  Vložil: Petr  |  celý článek

Luže - Sezemice/Holice 7 : 0 (5 : 0)


Dorost B

16. kolo I.A třídy dorostu

čtenářů 17.05.2015 | Rubrika: Dorost B   |  Vložil: Petr  |  celý článek

SK Holice - Dašice 10 : 0 (4 : 0)


Dorost B

14. kolo I.A třídy dorostu

čtenářů 03.05.2015 | Rubrika: Dorost B   |  Vložil: Petr  |  celý článek

SK Holice - Stolany  1 : 5 (0 : 3)


Dorost B

13. kolo I.A třídy dorostu

čtenářů 26.04.2015 | Rubrika: Dorost B   |  Vložil: Petr  |  celý článek

Moravany - SK Holice 5 : 1 (5 : 0)


Dorost B

12. kolo I. A třídy dorostu

čtenářů 19.04.2015 | Rubrika: Dorost B   |  Vložil: Petr  |  celý článek

STŘELNICE


Dorost B

11.kolo I.A třídy dorostu

čtenářů 11.04.2015 | Rubrika: Dorost B   |  Vložil: Petr  |  celý článek

Pardubičky - SK Holice   8 : 2 (3 : 1)


Dorost B

1. kolo I.A třídy dorostu

čtenářů 27.10.2014 | Rubrika: Dorost B   |  Vložil: Petr  |  celý článek

Debakl na konec podzimu.


Dorost B

9. kolo I.A třídy dorostu

čtenářů 20.10.2014 | Rubrika: Dorost B   |  Vložil: Petr  |  celý článek

Další výhra.


Listování : 1 / 4 > >>

Aktuality


Valná hromada

SK Holice

se koná v úterý 2.4.2019

od 18:00 hod v klubovně.

     16. 03. 2019 10:57   .  Petr


Letní žákovské

turnaje SK Holice

Pozvánku na Memoriál Ládi Vojíře

naleznete zde .

Pozvánku na Junker cup

naleznete zde .

Aktuální obsazení naleznete zde .

     21. 10. 2018 20:54   .  Petr


Tréninky A - týmu

Úterý a pátek v 17:00 hod.

     2. 04. 2018 20:21   .  Petr


     2. 04. 2018 20:17   .  Petr


P Tým Z V R P Score Body
1. Litomyšl 16 13 0 3 42:22 36
2. Lanškroun 16 14 0 2 29:9 36
3. Moravská Třebová 16 10 0 6 33:13 32
4. Letohrad 16 9 0 7 29:17 28
5. Hlinsko 16 8 0 8 34:23 27
6. Luže 16 9 0 7 35:34 27
7. Česká Třebová 16 9 0 7 32:24 26
8. Chrudim B 16 7 0 9 39:27 24
9. Moravany 16 9 0 7 27:31 24
10. Svitavy 16 8 0 8 23:28 24
11. Heřmanův Městec 16 7 0 9 19:28 22
12. Holice 16 7 0 9 25:33 20
13. Choceň 16 7 0 9 22:35 20
14. Třemošnice 16 5 0 11 20:38 15
15. Žamberk 16 3 0 13 13:39 12
16. Dolní Újezd 16 3 0 13 21:42 11