– fotbal


 

Úvodní stránka » .

Rubrika Dorost B

Dorost B

Krajský přebor dorostu 20.kolo

čtenářů 07.04.2018 | Rubrika: Dorost B   |  Vložil: Petr  |  celý článek

SK Holice - Třemošnice 15 : 0 (5 : 0)


Dorost B

I.A třída dorostu 4.kolo

čtenářů 31.08.2015 | Rubrika: Dorost B   |  Vložil: Petr  |  celý článek

Sezemice/Holice - Miřetice 2 : 10 (2 : 4)


Dorost B

I.A třída dorostu 3.kolo

čtenářů 23.08.2015 | Rubrika: Dorost B   |  Vložil: Petr  |  celý článek

Luže - Sezemice/Holice 7 : 0 (5 : 0)


Dorost B

16. kolo I.A třídy dorostu

čtenářů 17.05.2015 | Rubrika: Dorost B   |  Vložil: Petr  |  celý článek

SK Holice - Dašice 10 : 0 (4 : 0)


Dorost B

14. kolo I.A třídy dorostu

čtenářů 03.05.2015 | Rubrika: Dorost B   |  Vložil: Petr  |  celý článek

SK Holice - Stolany  1 : 5 (0 : 3)


Dorost B

13. kolo I.A třídy dorostu

čtenářů 26.04.2015 | Rubrika: Dorost B   |  Vložil: Petr  |  celý článek

Moravany - SK Holice 5 : 1 (5 : 0)


Dorost B

12. kolo I. A třídy dorostu

čtenářů 19.04.2015 | Rubrika: Dorost B   |  Vložil: Petr  |  celý článek

STŘELNICE


Dorost B

11.kolo I.A třídy dorostu

čtenářů 11.04.2015 | Rubrika: Dorost B   |  Vložil: Petr  |  celý článek

Pardubičky - SK Holice   8 : 2 (3 : 1)


Dorost B

1. kolo I.A třídy dorostu

čtenářů 27.10.2014 | Rubrika: Dorost B   |  Vložil: Petr  |  celý článek

Debakl na konec podzimu.


Dorost B

9. kolo I.A třídy dorostu

čtenářů 20.10.2014 | Rubrika: Dorost B   |  Vložil: Petr  |  celý článek

Další výhra.


Listování : 1 / 4 > >>

Aktuality


Tréninky A - týmu

úterý a pátek od 17:30 hod

     2. 04. 2018 20:21   .  Petr


     2. 04. 2018 20:17   .  Petr


Hlášení úrazů

Informace pro rodiče, trenéry

a vedoucí mládežnických týmů

naleznete zde .

Formuláře ke stažení.

Posudek bolestného

FAČR VZP

FAČR KOOP

     11. 05. 2016 9:13   .  Petr


P Tým Z V R P Score Body
1. Hlinsko 2 2 0 0 7:0 6
2. Letohrad 2 2 0 0 7:1 6
3. Moravany 2 2 0 0 5:3 5
4. Lanškroun 2 2 0 0 2:1 5
5. Heřmanův Městec 2 2 0 0 1:0 5
6. Holice 2 1 0 1 6:1 4
7. Luže 2 1 0 1 5:3 4
8. Česká Třebová 2 1 0 1 7:6 3
9. Dolní Újezd 2 1 0 1 2:5 3
10. Choceň 2 1 0 1 1:2 2
11. Litomyšl 2 1 0 1 1:5 2
12. Chrudim B 2 0 0 2 2:4 1
13. Moravská Třebová 2 0 0 2 1:3 1
14. Žamberk 2 0 0 2 1:3 1
15. Třemošnice 2 0 0 2 2:6 0
16. Svitavy 2 0 0 2 1:8 0